Jesteś tutaj:
90. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych

90. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych

W Żaganiu w śnieżnej scenerii rozegrano jubileuszowe 90-te przełajowe mistrzostwa Polski w kategoriach U18 i U20. Warto zaznaczyć, że w parku Książęcym, gdzie rozegrano Mistrzostwa, pokrywa śnieżna sięgała nawet 15 cm! Na starcie zobaczyliśmy łącznie 454 zawodniczek i zawodników z ponad 160 klubów z całej Polski. Drużynę Kondycji reprezentowali: Aleksandra PŁOCIŃSKA, Bartosz KUCHARSKI, Jan MORDEL, Michał DĄBROWSKI i Piotr SZCZEPAŃSKI.
Najlepsze wyniki osiągnęli: Ola Płocińska zdobywając brązowy medal oraz Janek Mordel zajmując w swoim biegu 9-te miejsce. Cała nasza reprezentacja spisała się bardzo dobrze zdobywając punkty lub będąc o krok od ich zdobycia. Szczególne gratulacje dla Oli, która potwierdza swoje miejsce w ścisłej czołówce biegów średnich w swojej kategorii w Polsce.

Wszystkie wyniki naszych reprezentantów

Komentarze

 1. Szmytke Bronisław

  Dlaczego w tych wszystkich biegach ” Nasze Imprezy ” są takie wielkie opory przed stworzeniem kategorii wiekowych 50-59, 60-69 i 70+ Kiedy startują starsze osoby, to wielka motywacja dla młodszych i propagowanie zdrowego stylu życia w każdym wieku. Do tych biegów starsi nie będą się przymierzali, znajdą sobie inne.

  Odpowiedz
  1. Wiesław Paradowski

   Juz odpowiadam dlatczego, a to dlaczego, bo jak robiliśmy kat. to zamawialiśmy puchary i statuetki i bynajmiej U nas nie było komu ich dać. Były po 2 max osoby np. w kat. 60- 69 tez to dla mnie dziwne ale tak było.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Piaseczno, ul. 1 Maja 16 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: