Jesteś tutaj:
Nasze starty
wydarzenia, w których braliśmy udział
X Frog Race
Data 2018-09-08
Miejsce Żabieniec (Zimne Doły)

  • Dystans 4.700 m [ bieg ukonczylo: 87 ]

Nasze wyniki:
Miejsce Uczestnik Czas Tempo [min/km] Predkosc [km/h]
3 Mateusz Zaborski 00:17:52 00:03:48,08 15.7836
5 Mariusz Siejka 00:19:35 00:04:10,00 14.4
9 Oliwia Paradowska 00:20:33 00:04:22,34 13.7226
18 Klaudia Szymańska 00:22:37 00:04:48,72 12.4687
22 Albert Klaus 00:23:44 00:05:02,97 11.882
26 Maria Hołowacz 00:24:37 00:05:14,25 11.4557
28 Anna Bodych 00:24:54 00:05:17,87 11.3253
31 Michał Dziewoński 00:25:20 00:05:23,40 11.1316
46 Tomasz Mordel 00:27:19 00:05:48,72 10.3234
50 Tomasz Hołowacz 00:27:31 00:05:51,27 10.2483
86 Grażyna Krawczyk 00:36:34 00:07:46,80 7.7119
  • Dystans 4.700 m [ bieg ukonczylo: 15 ]
5 km Nordic Walking
Nasze wyniki:

brak zarejestrowanych rezultatów
  • Dystans 10.000 m [ bieg ukonczylo: 100 ]

Nasze wyniki:
Miejsce Uczestnik Czas Tempo [min/km] Predkosc [km/h]
1 Krzysztof Wasiewicz 00:34:54 00:03:29,40 17.192
3 Piotr Szczepański 00:37:06 00:03:42,59 16.1725
4 Paweł Szczepański 00:38:24 00:03:50,40 15.625
6 Piotr Piątkowski 00:39:28 00:03:56,80 15.2027
20 Piotr Bartoszewicz 00:44:53 00:04:29,30 13.368
21 Bogusław Sawicki 00:44:56 00:04:29,60 13.3531
28 Damian Sucholewski 00:46:11 00:04:37,10 12.9917
29 Sebastian Kłosowicz 00:46:36 00:04:39,60 12.8755
30 Jan de Groot 00:47:08 00:04:42,80 12.7298
31 Robert Goch 00:47:28 00:04:44,80 12.6404
32 Agnieszka Marcinek 00:47:28 00:04:44,80 12.6404
41 Michał Dębecki 00:48:33 00:04:51,30 12.3584
46 Piotr Marcinek 00:49:35 00:04:57,50 12.1008
49 Amelia Mika 00:50:21 00:05:02,09 11.9166
54 Robert Sachmata 00:51:50 00:05:11,00 11.5756
58 Marcin Szczepański 00:52:02 00:05:12,19 11.5311
60 Marcin Krawczyk 00:52:21 00:05:14,09 11.4613
66 Małgorzata Kozłowska-Sawicka 00:53:46 00:05:22,60 11.1593
81 Monika Klaus 00:57:19 00:05:43,89 10.4682
Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Żabieniec, ul.Leśna 1 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: