Jesteś tutaj:
Biegam Bo Lubię LASY ZIMĄ

Biegam Bo Lubię LASY ZIMĄ

Biegam Bo Lubię Lasy to cykl 4 leśnych biegów na terenie Nadleśnictwa Chojnów organizowanych zgodnie z porami roku (ZIMA, WIOSNA, LATO, JESIEŃ). Akcja ma na celu promocję biegania, zdrowego stylu życia i zachęcenie do uprawiania sportu na terenach leśnych. W tym roku mamy już 6-tą edycję imprezy, w której zawodnicy Kondycji dość licznie uczestniczą.
Kolizja terminów z półmaratonem Wiązowskim sprawiła, że po śliczny medal z Łosiem wystartowała tylko 6-tka naszych reprezentantów. Grażyna, Daniel (Marcin), Paweł i Janek na 5 km oraz Ania i Jagoda na 10 km.
Najlepiej spisał się Janek wygrywając bieg na 5 km, Paweł dzielnie walczył kategorii M16-35 zajmując 3 miejsce. Marcin tym razem zmienił dystans na krótszy i towarzyszył Grażynce w testowaniu obecnego stanu formy. Ania i Jagoda dzielnie walczyły na 10 km.
W tym roku trasa zmieniona i trochę wymagająca szczególnie dla tych na dyszkę. Atmosfera jak zawsze wyśmienita, grochówka smakowita, kiełbasa z ogniska pyszna i już nie możemy się doczekać na kolejną, wiosenną edycję.

Tutaj wyniki naszych reprezentantów …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Piaseczno, ul. 1 Maja 16 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: