Nasze starty
- III Kazimierski Festiwal Biegowy im. Jana Pawła IIKazimierz DolnyMAJ202018
- Biegam Bo Lubię Lasy - wiosnąChojnówMAJ132018
- 6 PKO Półmaraton BiałystokBiałystokMAJ132018
- Zawody otwarcia sezonu lekkoatletycznegoWarszawaMAJ132018
- Akademickie Mistrzostwa Warszawy i MazowszaWarszawaMAJ122018
- 18 Piaseczyńska Mila KonstytucyjnaPiasecznoMAJ62018
- 28 Bieg KonstytucjiWarszawaMAJ32018
- VI Bieg Flagi Cytadela WarszawskaWarszawaMAJ22018
- Łomżyński mityng otwarcia sezonuŁomżaKWI282018
- ORLEN Warsaw Marathon 2018WarszawaKWI222018
1. Mazovia Track Cup
|
- Dystans 100 m [ bieg ukonczylo: 6 ]
Bieg 100 m Kobiet
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
2 | Maja Wierzchowska | 00:00:14 | 02:20 | 25.7 |
3 | Malwina Dziewońska | 00:00:14 | 02:20 | 25.7 |
5 | Natalia Sucholewska | 00:00:14 | 02:20 | 25.7 |
- Dystans 200 m [ bieg ukonczylo: 9 ]
Bieg 200 m Kobiet
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
2 | Maja Wierzchowska | 00:00:28 | 02:20 | 25.7 |
4 | Malwina Dziewońska | 00:00:29 | 02:25 | 24.8 |
5 | Natalia Sucholewska | 00:00:30 | 02:30 | 24 |
8 | Anastazja Pyzel | 00:00:31 | 02:35 | 23.2 |
- Dystans 1.000 m [ bieg ukonczylo: 18 ]
1000 m Kobiet
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
2 | Oliwia Paradowska | 00:02:54 | 02:54 | 20.7 |
- Dystans 1.000 m [ bieg ukonczylo: 22 ]
1000 m Mężczyzn
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
1 | Oleh Kovalchuk | 00:02:36 | 02:36 | 23.1 |
7 | Damian Anders | 00:02:53 | 02:53 | 20.8 |
10 | Kilian Mika | 00:03:01 | 03:01 | 19.9 |
14 | Szymon Berko - Haas | 00:03:14 | 03:14 | 18.6 |
17 | Bartosz Kalinowski | 00:03:23 | 03:23 | 17.7 |
- Dystans 2.000 m [ bieg ukonczylo: 10 ]
Bieg na 2000 m Kobiet
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
1 | Aleksandra Płocińska | 00:06:15 | 03:07 | 19.2 |
7 | Amelia Ostaszewska | 00:07:36 | 03:48 | 15.8 |
- Dystans 2.000 m [ bieg ukonczylo: 19 ]
Bieg na 2000 m Mężczyzn
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
2 | Adrian Pec | 00:05:48 | 02:54 | 20.7 |
6 | Tymoteusz Cichacki | 00:06:32 | 03:16 | 18.4 |
15 | Stefan Wnorowski | 00:07:10 | 03:35 | 16.7 |
- Dystans 5.000 m [ bieg ukonczylo: 13 ]
Bieg na 5000 m Masters
Nasze wyniki:
Miejsce | Uczestnik | Czas | Tempo [min/km] | Predkosc [km/h] |
---|---|---|---|---|
4 | Damian Sucholewski | 00:20:59 | 04:11 | 14.3 |
5 | Adam Rybak | 00:21:03 | 04:12 | 14.3 |
6 | Agnieszka Marcinek | 00:21:14 | 04:14 | 14.1 |
10 | Marek Gąsiorek | 00:23:45 | 04:45 | 12.6 |
12 | Marcin Szczepański | 00:27:02 | 05:24 | 11.1 |