Jesteś tutaj:
II Memoriał Sławomira Rosłona

II Memoriał Sławomira Rosłona

   

Piaseczno stolicą polskiej lekkoatletyki.
31 maja 2019 r. stolica polskiej lekkoatletyki przeniosła się do Piaseczna, gdzie podczas II Memoriału Sławomira Rosłona można było zobaczyć wiele młodych zawodników, ocierających się o kadrę narodową oraz trzy gwiazdy polskiej lekkoatletyki – Martynę Kotwiłę, Mateusza Borkowskiego oraz powracającą po kontuzji do szybkiego biegania Joannę Jóźwik. Gwiazdy nie zawiodły i na piaseczyńskim, niebieskim tartanie mogliśmy zobaczyć kawałek prawdziwej wielkiej lekkoatletyki.
Dodatkowo trzy zawodniczki zdobyły kwalifikacje na Mistrzostwa Europy Juniorów.
Dla amatorów biegania miting lekkoatletyczny był okazją na znakomite otwarcie sezonu! Zawodnicy mogli spróbować swoich sił na tartanowej bieżni na dystansie 5000 metrów i poczuć się częścią tego wspaniałego widowiska, to również okazja na nowe życiówki.
Ileż było emocji !!!
Do wysokiego poziomu zawodów dostosowała się również pogoda co stworzyło naprawdę super widowisko. Entuzjastów biegania, którzy za rok chcą również stać się częścią takiej imprezy zapraszamy na treningi, a kibiców do dalszego wspierania zawodników na organizowanych przez nas zawodach.

Pełne wyniki memoriału są dostępne pod adresem: Domtel-sport.pl

Zobacz wyniki reprezentantów Kondycji …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Piaseczno, ul. 1 Maja 16 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: