Jesteś tutaj:
Kondycja na GPW

Kondycja na GPW

     W minioną sobotę odbyły się drugie zawody z cyklu Grand Prix Warszawy. Po raz kolejny bardzo dobrze spisali się zawodnicy Kondycji. Jako drużyna zajęliśmy 4 miejsce, głównie dzięki dobrej postawie naszych koleżanek, które w swojej kategorii stanęły na najwyższym stopniu podium.

     Indywidualnie najszybszy był Andrzej Jankowski, wyprzedzając Krzysztofa Hołowacza i Piotra Falkowskiego. Wśród pań pierwsza na mecie pojawiła się Monika Madziarska, a tuż za nią przybiegły Anna Karłowicz i Ewa Matuszewicz.

     Szczególne gratulacje dla zawodników, którzy uzyskali „życiówki”, a było ich aż siedmioro.

     Te zawody pokazały też jak zgranym zespołem jest drużyna Kondycji. Dowiedli tego Agnieszka Jankowska i Zbyszek Jusiński, którzy zawsze biegają w parze. Pomimo, że tym razem organizatorzy rzucili im kłodę pod nogi, rozdzielając start kobiet i mężczyzn, uzyskali oni ten sam czas. Kiedy tylko pojawi się konkurencja „bieganie synchroniczne” to jesteśmy gotowi.

Komentarze

 1. Naderek

  Pragnę zauważyć że na 5 pozycji powinno być: 114 42:27 Nadrowski Piotr, tyle że nie zmienili mi jeszcze przynależności klubowej. Napisałem do Bartka – mam nadzieję że wkrótce to zmienią. Jaki wpływ na klasyfikację drużynową? Pewnie niewielki…

  Odpowiedz
 2. Wiesław Paradowski Autor wpisu

  Jaki by nie był to trzeba zmieniać to raz dwa, albo nawet trzy. Mimo wszystko Wielkie Gratulacje.

  Odpowiedz
 3. Roberto

  Fajnie się spisaliście gratulacje!! Szkoda, że mnie wyeliminowała choroba, może następnym razem uda mi się powalczyć o punkty dla Kondycji.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Piaseczno, ul. 1 Maja 16 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: