Jesteś tutaj:
Konstytucji 3 Maja

Komentarze

 1. Jacek Dziekonski

  Wszystko fajnie, nasi zrobili niezle wyniki 🙂
  Po co tylko fotka z jakims pajacem na pierwszym planie zamiast naszych zawodnikow?

  Odpowiedz
 2. Maxi_Kaz

  Wydaje mi sie ze temat niestosownych wpisów poruszalismy już na naszym forum, dlatego uprzejmie proszę Pana Panie Jacku o nie wyglaszanie wlasnych pogladow politycznych gdyz nie jest to stosowne miejsce do tego typu komentarzy, myśle ze wszyscy by chętnie przeczytali Pana ciekawą relacje z jakiegokolwiek biegu którego Pan był uczestnikiem a nie wysluchiwali opinii na temat tego kogo Panu wydaje sie widziec na zdjęciu.
  Przepraszam z góry wszystkich których dotyka mój komentarz, ale uważam ze tutaj rozmawiamy o tym co kochamy a nie o tym czego nienawidzimy, wiec oświadczenie Pana Jacka uważam za co najmniej niestosowne.

  Pozdrawiam i gratuluje wyników wszystkim którzy w aktywny sposób potrafili uczcić rocznice jednego z najważniejszych wydarzeń w historii naszego kraju.

  Odpowiedz
 3. Jacek Dziekonski

  „Uderz w stol a nozyce same sie odezwa…”
  Daleki jestem od wyglaszania swoich pogladow politycznych, szczegolnie na forum biegowym. To co uznalem za nieudane, to przy opisie biegu z tak wspanialej okazji zdjecie nie pokazujace naszych czlonkow.

  Odpowiedz
 4. Roberto

  Łączy nas na pewno coś pięknego – bieganie, a dzieli zapewne sporo w tym chyba najbardziej ta wredna polityka (postarała się o to bardzo nasza klasa polityczna). Dlatego wydaje mi się, skoncentrujmy się na tym co jest dla nas wspólne i jednoznacznie pozytywne.
  Jacku na zdjęciu jest nasz Przemek i co najważniejsze skroili pięknie wraz z Krzyśkiem wszystkich celebrytów i ich ochroniarzy 🙂

  Odpowiedz
 5. Maxi_Kaz

  Właśnie ten chłopak w żółtej koszulce to Przemek był 22 drugi open i najlepszy wsród juniorów i zapewne stanął tam zupełnie przypadkowo nie zwracając uwagi na otaczające go towarzystwo. 😉

  Odpowiedz
 6. Roberto

  No i dobrze, że nie zwracał, bo jeszcze ten gość z nr 23 zacząłby strzelać i byłby falstart 🙂 🙂 🙂

  Odpowiedz
 7. Roberto

  No i jeszcze jedno, ja bym był ostrożny z tą przypadkowością w zachowaniach Przemka, niedawno miał wywiad w TV po zawodach w przełajach 😉

  Odpowiedz
 8. Maxi_Kaz

  No niech sie uczy chlopak obycia, wszyscy liczymy na to ze zacznie niedługo spełniać pokladane w nim nadzieje a wtedy każdy będzie z nim sie chciał sfotografować i zrobic wywiad 😉 😉

  Odpowiedz
 9. Paweł

  Zaraz przyjdzie Wiesiek i przywoła Was chłopaki do porządku, zdjęcie jak zdjęcie, jest na nim Przemek Osełka i jakiś facet 😉 jak w tym starym dowcipie:
  Warszawskie FSO zwiedza prezydent USA. Obszedł już wszystkie wydziały, obejrzał co mu pokazali, wreszcie pyta się:
  — A czy u was nie pracuje przypadkiem Stasiu Maliniak?
  — No, pracuje tu taki jeden…
  — To, proszę, zawołajcie go.
  Gdy tylko Maliniak przyszedł, prezydent objął go serdecznie, wycałował i obaj odeszli na stronę pogadać. Za jakiś czas fabrykę zwiedza Gorbaczow i sytuacja się powtórzyła, zapytał o Maliniaka, wyściskał, wycałował, pogadał…
  — Skąd wy Maliniak znacie takich wybitnych ludzi? — pyta się dyrektor.
  — A jeździło się trochę po świecie… —¦ Ale papieża to chyba nie znacie…?
  — Ależ oczywiście znam!
  Dyrektor nie wierzył. Założyli się o dużą sumę pieniędzy i pojechali do Rzymu. Na” placu przed bazyliką Świętego Piotra Maliniak mówi do dyrektora:
  — Niech pan tu poczeka, a ja idę do papieża i razem z nim wyjdę na balkon pozdrowić pielgrzymów.
  I rzeczywiście zdumiony dyrektor zobaczył za chwilę Maliniaka pod rękę z papieżem. Dyrektor zemdlał. Przestraszony Maliniak zbiegł na plac cucić dyrektora.
  — Panie dyrektorze, niech pan się tak nie przejmuje przegraną. To tylko tak na żarty, ja nie wezmę od pana tych pieniędzy.
  — Mi nie o pieniądze chodzi. Gdy tak wyszliście z papieżem na balkon, to koło mnie przystanęła grupka Arabów i jeden z nich spytał się mnie.czy nie wiem, co to za facet w białym kitlu stoi koło Maliniaka.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Piaseczno, ul. 1 Maja 16 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: