Jesteś tutaj:
Marta Jusińska z Brązowym Medalem Halowych Mistrzostw Polski

Marta Jusińska z Brązowym Medalem Halowych Mistrzostw Polski

Marta Jusińska po raz kolejny pokazała, że należy do najlepszych biegaczek w Polsce na średnich dystansach. W sobotę w Spalskiej  hali wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski w biegu na 1500 m.
Wielkie Gratulacje !!!

Komentarze

 1. skarbek

  Brawo Marta!!!!!! Wspaniały sukces!!! Gratulacje:) A teraz wszyscy mocno trzymamy kciuki za Monikę, walcz dziewczyno!!!! Jak nie Ty to kto???? No, chyba tylko siostra 🙂 🙂

  Odpowiedz
 2. maxi_kaz

  Marta gratki !!!! w przyszłym roku na bank będzie złoto. A wy staruchy do roboty, zacznijcie trenować jak Trenerzy zalecają, że o sportowym trybie życia nie wspomnę, a gwarantuje ze efekty przyjdą same. Trzymamy kciuki za Monikę !!!!

  Odpowiedz
 3. Wiesiek

  Niestety nie udało sie wywalczyć medalu Monice w biegu na 800 m, ale mimo to wielkie gratulacje. Monika nie tylko walczyła o jakiś medal, podjeła próbe walki o złoto prowadząc 300 metrów do mety . Niestety rywalki okazały sie tym razem lepsze wyprzedzając ja na końcowych metrach. Czwarte albo aż czwarte z pośród najlepszych sredniaczek w Polsce.

  Odpowiedz
 4. Roberto

  Gratulacje Monika! Wiem czwarte miejsce to nie trzecie, ale… TO BYŁY MISTRZOSTWA POLSKI!! Następnym razem będzie medal!!
  Co do wpisu @maxi_kaza hmm… ten zdrowy tryb życia to największe wyzwanie 🙂

  Odpowiedz
 5. skarbek

  MONIKO – WIELKIE DZIEKI!!!! fantastycznie powiedzieć: znam te dziewczynę, biega z nami w stowarzyszeniu, jest CZWARTA!!!!!! w Polsce!!! Czujecie to???

  Odpowiedz
 6. Wiesiek

  Oczywiscie, że tak Ja to czuję i to bardzo dobrze. Ten co zajął dziesiate miejsce chciałby bardzo być chociaz czwarty.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Piaseczno, ul. 1 Maja 16 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: