Jesteś tutaj:
Wyniki Bieg św. Franciszka.

Wyniki Bieg św. Franciszka.

    500 m dziewcząt

  • 1. Matylda Wnorowska 1: 52
  • 2. Julia Majorek 2:01
  • 3. Wiktoria Sokulska 2:06
    4. Natasza Stefańska 2: 12
    5. weronika Bernaciak 2: 23
    6. Helena Samselska 2:24
    7. Maja Rzeczycka 2:42
    8. Laura Mikielska 3:12
    9. Laura Pliszka 3:19

    500 m człopców

  • 1. Jan Nowacki 2:03
  • 2. Michał Budzyński 2:08
  • 3. Bartłomiej Bernaciak 2:09
    4. Piotr Sąnda 2:14
    5. Dominik Brynda 2:18
    6. Bartosz Makowski 2:29
    7. Jakub Mastalerz 2:36
    8. Franciszek Nowacki 2:41
    9. Jan Kołecki 2:51
    10 Aleksander Nowacki 2:53
    11 Andrzek Budzyński 2:57

    1500 m dziewcząt

  • 1. Karolina Dębecka 5:53
  • 2. Natalia Sucholewska 6:16
  • 3. Gabriela Wójcik 8:00
    4. Laura Osełka 8:10
    5. Wiktoria Linkiewicz 10:04
    6. Julia Krawczyk 10:05

    1500 m chłppców

  • 1. Witold Dębecki 6:05
  • 2. Wiktor Skowroński 7:04
  • 3. Mateusz Sąda 7:06
    4. DamianWilk 7:31
    5. Daniel Wilk 8:13

    Bieg z Psem 5 km

  • 1. Stefan Wnorowski 15:41
  • 2. Mariusz Siejak 15:54
  • 3. Tomasz Rębiś 16:13
    4. Joanna Rajchert 18:28
    5. Piotr Laskowski 18:33
    6. Paweł Szczepańśki 20:02
    7. Tomasz Kasiński 21:15
    8. Biogusława Dziedzic 24:21
    9. Marcin Krawczyk 25:34
  • Bieg Główny 5 km
  • 1. Piotr Tokarski 15:57
  • 2. Piotr Szczepański 16:54
  • 3. Bartosz Kucharski 16:54
    4. Sebastian Tokarski 17:07
    5. Hubert Sczygieslki 18:11
    6. Dominik Kiliańczyk 18:59
    7. Sylwester Pliszka 19:23
  • 8. Aleksandra Płocińska 19:31 1. Kobieta
    9. Michał Dębecki 19:45
  • 10. Joanna Rębis 19:49 2. Kobieta
    11. Adam Misztal 19:53
    12. Piotr Grzęda 19:59
    13. Konrad Dąbrowski 20:06
    14. Daniel Paśko 20:24
    15. Damian Sucholewski 20:41
  • 16. Agniszka Marcinek 20:43 3. Kobieta
    17. Bartosz Kalinowski 21:07
    18. Agnieszka Świniarska 21:26 4. Kobieta
    19. Robert Goch 21:42
    20 Malwina Dziewońska 21:57 5. Kobieta
    21. Matreusz Szokalski 22:19
    22. Emil Sąda 22:47
    23. Kazimierz Szokalski 23:33
    24. Weronika Mikus 23:53. 6. Kobieta
    25. Anna Bodych 24:54 7. Kobieta
    26. Urszula Szokalska 24:43 8. Kobieta
    27. Przemysław Mikus 25:28
    28. Filip Szokalski 26:06
    29. Janusz Nawrocki 26:08
    30. Arkadiusz Strzyżewski 26:34
    31. Grazyna Osełka 27:14 9. Kobieta
    32. Izabela Adamkiewicz 27:14 10. Kobieta
    33. Magdalena Dąbrowski 27:25 11. Kobieta
    34. Małgorzata Mulewicz- Żabówka 29:26 12. Kobieta
    35. Justyna Maliszewska 32:02 13. Kobieta
    36. Rafał Jończyk 32:03
    37. Piotr Rakowski 32:43
    38. Anna Sąda 33:07 14. Kobieta
    39. Beata Kwiatkowska 33:31 15. Kobieta
    40. Karolina Grajewska 33:31 16. Kobieta
    41. Sławomir Szymaniak 38:05
    42. Marta Węcławiak 43:24 17. Kobieta
  • GRATULUJEMY !


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Piaseczno, ul. 1 Maja 16 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: