Jesteś tutaj:
Wyniki Biegu Frog Race VI

Komentarze

 1. Jacek Dziekonski

  Szosta edycja biegu i kolejny wielki sukces! Gratulacje Renata i Wiesiu, no i grono wspanialych wolontariuszy. To najlepszy bieg pod sloncem, nawet pogoda to docenia i rozpieszcza nas co roku.

  Odpowiedz
 2. Wojtek Grunwald

  Wspaniały bieg, świetna organizacja. Podziękowania dla Wolontariuszy.
  Żałuję tylko, że nie zostałem na dekorację, bo 3 msce w M-40 to dla mnie jedyna szansa w życiu na podium, ale sms z datasport poinformował mnie, że zająłem 5 m-sce :(.
  Do zobaczenia za rok!

  Odpowiedz
   1. Wojtek Grunwald

    System nie człowiek, może się pomylić 🙂 Z tego co wiem nikt nie odebrał, ale trudno – będę dalej próbować.

    Odpowiedz
 3. Wiesław Paradowski Autor wpisu

  Wielkie Dzięki Jacek, tak w tym roku naprawdę sporo osób pomagało przy organizacji. Przy okazji dziękujemy wszystkim tym, którzy pomagali podczas VI Edycji biegu Frog Race. 🙂

  Odpowiedz
 4. Magda Sadowska

  Zacznę od tego, że impreza wspaniała! 🙂
  Przykro mi jednak, że system GPS nie zadziałał tak jak trzeba 🙁 Dziecko przybiegło na wysokiej pozycji, jednak w wynikach nie widać jej w ogóle, jak to możliwe??? A sprawa niezmiernie ważna.

  Odpowiedz
  1. Wiesław Paradowski Autor wpisu

   Pani Magdo, proszę o informacje z jakim numerem biegał Pani syn i czy na pewno nie podmieniła Pani numeru startowego z córką Karoliną lub Mają. Muszę to sprawdzić.

   Odpowiedz
   1. Magda Sadowska

    Karolina Sadowska, biegła z numerem 595, jak dotarła na metę poinformowana została, że jest 7 (ja też tak się doliczyłam), otrzymałam sms Karolina Sadowska msc open 44 czas: 00:23:35. Natomiast druga córka Maja Sadowska biegła z numerem 594, była 9 i otrzymałam smsa z prawidłowym wynikiem. Numery startowe dziewczynki miały tak jak trzeba 🙂
    Jeszcze raz nadmienię, że jestem zachwycona całą imprezą oraz jej organizacją 🙂
    Proszę o wyrozumiałość, sprawę wyników wyjaśniam, ponieważ mam córki bliźniaczki, a tym razem wygrała ta, co dużo częściej przegrywa i dlatego to tak ważne 🙂 a tu jej w wynikach w ogóle nie ma.

    Odpowiedz
    1. Wiesław Paradowski Autor wpisu

     Przesyłam informacje do datasport oni obsługiwali nam imprezę. (pomiar czasu) Mam nadzieję , że się uda coś z tym zrobić.

     Odpowiedz
 5. Jacek Dziekonski

  Zawodnicy Kondycji sa „nie do zdarcia” co wczoraj w Zabiencu pokazali. Jednak nam to za malo, no i dzis ja czujac niedosyt przebytych kilometrow wystartowalem na Bialolece w pierwszym Biegu przez Most na 10km. Czas na kolana nie rzuca , ale dla mnie 52′ opalania sie na sloneczku w biegu bylo w sam raz. Ponadto dzis nasze trzy sliczne kolezanki pily w spale, a spaly i biegaly w Pile. Gratulacje dla calej Trojcy!

  Odpowiedz
 6. Roberto

  Przyłączam się do Jacka! Frog to piękna impreza rodzinno-biegowa. Dopisała organizacja, frekwencja i pogoda, wynikiem czego mieliśmy świetną zabawę w pięknym miejscu 🙂
  Zgodnie z tym co Jacek wspomniała zawodnicy Kondycji mieli bogaty weekend biego-wy: Frog Race, nasze dziewczyny w Pile, Jacek w Białołęce, no i nie można zapominać o Ani i Darku na festiwalu biegowym w Krynicy! Nieźle się rozbiegaliśmy, a tu jeszcze jesienne maratony przed nami 😉

  Odpowiedz
 7. Wiesław Paradowski Autor wpisu

  No Pany, zapraszam cała trojkę po nagrody he he. tzn zmianę statuetek. Mistrzem jest Turczyn MAREK , ALE CZY ODDA STATUETKĘ DRUGIEMU, SREBRO WZIĄŁ DRUGI MAREK ALE ALE CZY ODDA WOJTKOWI. JA MAM PIERWSZĄ !!! 🙂

  Odpowiedz
 8. Darek T.

  Gratulacje dla wszystkich.
  Piękne wyniki wykręciliście !

  A my w tym czasie pomykaliśmy z narastającą prędkością szczytami Beskidu Sądeckiego
  na trasie: Krynica-Zdrój — Rytro — Piwniczna (66 km)

  Moje miejsca na kolejnych punktach pomiaru (78 –> 72 –> 54 –> 40).
  Miejsca Ani (172 –> 146 –> 127 –> 115)

  Przygotowanie z obozu w Szklarskiej Porębie bardzo się przydało !

  Odpowiedz
 9. Roberto

  Ania i Darek wielkie gratulacje! Widać klasę biegacza u Was 🙂
  Jednak te milimole w Szklarskiej się na coś przydały 😉

  Odpowiedz
 10. jacdzi

  Ania i Darek, zawsze byliscie niezwykle mocni, ale teraz to prawdziwe „maszyny” z Was, z kazdym kilometrem lepiej i lepiej! Gratuluje … i zazdroszcze.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Piaseczno, ul. 1 Maja 16 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: