Jesteś tutaj:
Zimowe Biegi Górskie

Komentarze

 1. Gi

  Gratuluję! Następnym razem też pobiegnę 10 km.
  PS: Wiecie, że Ewa zakwalifikowałam się na UTMB ( ultra-trail du Mont Blanc)

  Odpowiedz
 2. Paweł

  Słusznie Aniu, w wynikach na stronie orienteering mnie nie ma a tych z pliku na maratończyku jestem, więc dla porządku podaję czas swój 51:59 oraz Asi Odolczyk 56:34, nie wolno też zapomnieć o Agnieszce Jankowskiej, która na 6km trasie pobiegła w 38:18 oraz Eugeniuszu na 3km miał 21:36.

  Odpowiedz
 3. Roberto

  Gratulacje dla wszystkich startujących w Falenicy (tych z życiówkami i bez życiówek)!! Zazdroszczę wam, mi niestety przyplątała się kontuzja i zostało jedynie truchtanie koło domu 🙁

  Odpowiedz
 4. Paweł

  Będziemy podawać, ja będę podawać jak wystartuje ale czasami trzeba trochę czekać na wyniki, które czasami się zmieniają i są uaktualniane.

  Odpowiedz
 5. Naderek

  Niestety nie wszyscy biegają w barwach klubowych 🙁 A szkoda. Zwłaszcza jeśli chodzi o Panie to widać pewien niedobór. A co najmniej jedna musi wystąpić aby się sklasyfikować klubowo. Po 3 rundach Kondycja jest na 7 miejscu z ponad 16 minutową stratą do Tłustych Bobrów. Może by tak powalczyć o 6 pozycję? Ale trzeba spiąć to i owo. Ja będę spinał nadal ale to nie wystarczy…

  Odpowiedz
 6. Wiesiek

  No tak słuszna uwaga Aniu, jak wiecie organizujemy biegi, ale takich mieszanych wyników jeszcze nie widziałem. raz 5 miejsce , raz 7 , 10 i później znowu 7. O co chodzi ?

  Odpowiedz
 7. Krzyh

  Szefie, prośba o ujednolicenie nazwy imprezy. W tym roku jest „Falenickie Biegi Górskie” oraz „Zimowe Biegi Górskie”, a w zeszłym było „Biegi Górskie w Falenicy Etap x”. Organizator podaje nazwę „Zimowe Biegi Górskie Falenica”.

  Odpowiedz
 8. Naderek

  Jak zwał tak zwał ale w ostatniej edycji Kondycja na piątym miejscu. To najlepsze nasze miejsce w tegorocznej edycji. Niestety w generalce wciąż daleko: 8 miejsce. Może by tak się spiąć na ostatni punktujący bieg (ten kończący cykl się nie będzie już liczył) i podskoczyć w generalce?

  Odpowiedz
 9. Jacek Dziekonski

  Gratulacje dla wszystkich ” goralek” i ” gorali”!
  W Otwocku powstal konkurencyjny bieg do Falenicy,dystans 8,8km, gorski podobno o jeszcze trudniejsej od Falenicy trasie. Wybieram sie z ciekawosci w sobote na bieg numer 2.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe "Kondycja"
05-500 Piaseczno, ul. 1 Maja 16 · Telefon: 604 466 206
obsługa informatyczna: